Przejdź do treści

Październik w Centrum „Klub”

Październik w Centrum był bardzo intensywnym miesiącem. Udało się zorganizować zajęcia dla dzieci we wszystkie soboty.

Zorganizowaliśmy wycieczkę do schroniska, która z przyczyn niezależnych przeistoczyła się w oglądanie bajki, granie w planszówki i poczęstunek na pocieszenie – pizzę.

Link do galerii zdjęć – FILMOWA SOBOTA: https://www.centrumklub.pl/galeria-zdjec/

Dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach z LegoRobotyki, które odbyły się we współpracy z firmą Bricks4Kidz. W ciągu trzech sobót dzieci budowały z kolorowych klocków Lego, a następnie ożywiały swoje roboty przy pomocy oprogramowania. Była to wspaniała zabawa, która jednocześnie uczyła i pobudzała wyobraźnię. Dzieci nabył nowe doświadczenia i co najważniejsze miło spędziły czas.

Link do galerii zdjęć – LEGOROBOTYKA: https://www.centrumklub.pl/galeria-zdjec/

W październiku odbyły się także zajęcia z Arteterapii. Dzieci malowały swoje emocje, budowały kapsułę czasu a nawet napisały list do ludzi z 2222 roku!
Podstawowym celem arteterapii jest ujawnienie zahamowań blokujących poznanie, uczenie się, rozwój zdolności, kształtowanie osobowości. Jej założeniem jest odkrycie nowych możliwości i osiągnięcie zmian w zachowaniu. Dziękujmy Pani Marcie Szostak za przeprowadzenie warsztatów dla dzieci, które odbyły się zarówno na os. Zwycięstwa jak i na ul. Sienkiewicza 11.

Link do galerii zdjęć – WARSZTATY ARTETERAPIA: https://www.centrumklub.pl/galeria-zdjec/

Ostatni tydzień października to przede wszystkim wycinanie wzorów w dyni. Dzieci bardzo chętnie tworzyły swoje dzieła, które teraz ozdabiają Centrum! 
Dziękujemy wszystkim za pomoc.

Link do galerii zdjęć – DYNIE W CENTRUM: https://www.centrumklub.pl/galeria-zdjec/

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego intensywnego miesiąca!

Skip to content