Plan zajęć

Centrum „Klub”
ul.
Sienkiewicza 11
                         
  poniedziałek     wtorek    

środa  

    czwartek     piątek  
      14:00-16:00 Grupa 1
I-II kl.
Malwina Lisiecka
Natalia Szymańska
14:00-16:00 Grupa 1
III-IV kl.
Maciej Buchwald
Malwina Lisiecka
14:00-16:00 Grupa 1
III-IV kl.
Maciej Buchwald
Natalia Szymańska
  13:00-15:00 Interwizja
                             
14:15-16:15

Grupa 2
V-VI kl.
Agata Zalas
Malwina Lisiecka
14:15-16:15 Grupa 2
III-IV kl.
Agata Zalas
Marcin Jeske
14:15-16:15 Grupa 2
V-VI kl.
Natalia Szymańska

Marcin Jeske
      15:30-17:30 Grupa 2
młodzież
Agata Zalas
Natalia Szymańska
                           
17:00-19:00

Grupa 3
III-IV kl.
Natalia Szymańska
Malwina Lisiecka
17:00-19:00 Grupa 3
Rodzice
Maciej Buchwald
Agata Zalas
17:00-19:00 Grupa 3
V-VI kl.
Marcin Jeske
Malwina Lisiecka
16:45-17:45 TUS 1  Maciej Buchwald
Malwina Lisiecka
15:30-17:30 Grupa 3
sport
Tomasz Ledzianowski
Marcin Jeske
                  18:00-19:00 TUS 2 Maciej Buchwald
Malwina Lisiecka
     
      17:15-19:15 Grupa 4
VII-VIII kl.
Natalia Szymańska
Malwina Lisiecka
      17:15-19:15 Grupa 4
VII-VIII kl.
Agata Zalas
Natalia Szymańska
     
                           
                               
  14:00-16:00 logopedia
Natalia Szymańska
  14:00-16:00 konsultacje
Maciej Buchwald
              15:30-17:30 konsultacje
Malwina Lisiecka
                             
  17.00-19.00 konsultacje
Agata Zalas
  17.00-19.00 konsultacje
Maricn Jeske
  16:00-18:00 logopedia
Natalia Szymańska
           
                             
                             
Centrum „Klub” Filia
os. Zwycięstwa 21 L
                           
  poniedziałek     wtorek     środa     czwartek        
15:00-16:30 Grupa 5
sport 
Tomasz Ledzianowski
Marcin Jeske
      14:00-16:00 Grupa 5
I-II kl.
Agata Zalas
Tomasz Ledzianowski
14:00-16:00 Grupa 5
III-IV kl.
Tomasz Ledzianowski
Marcin Jeske
     
                             
17:00-19:00 Grupa 6
VII – VIII
Marcin Jeske
Tomasz Ledzianowski
      17:00-19:00 Grupa 6
VII-VIII kl
Tomasz Ledzianowski
Agata Zalas
17:00-19:00 Grupa 6
V-VI kl
Tomasz Ledzianowski
Marcin Jeske